Maximilian Dorrer
(Feldkirch 1877-1937 Baden b. Wien) Bunter Blumenstrauß in Vase, signiert Dorrer, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 54 x 44 cm, silberfarbiger Profilholzrahmen, dieser bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.02.2016 - 15:38
- Vyvolávací cena:
Maximilian Dorrer
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.02.2016 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.02. - 29.02.2016 |